Blackview ROCK 3 Hőképalkotó 4G Ellenálló Telefon 6,78" 120Hz Kijelzővel, 108MP Kamerával és 400LM Zseblámpával
🏷️TAVASZI AKCIÓ: További 5% KEDVEZMÉNY a fizetéskor!
✔160×120 Hőkamera, -15℃ és +550 ℃ közötti hőmérséklet-érzékelés
✔400 lumenes szuperfényes LED zseblámpa
✔108MP Samsung® HM6 fő kamera
✔10 000 mAh, 27W vezetékes töltés és 15W vezeték nélküli töltés
✔Csúcsminőségű IP69K/IP68 és MIL-STD-810H tanúsítvány
Gyakran vásárolják együtt
Azért született, hogy túl lásson Legjobb a kategóriájában 160×120 Hőkamera
Élesebb 108MP Kamera
Fényesebb 400 Lumenes Zseblámpa
Hőérzékelési tartomány
Mód 2.0
Kamera
& IP69K & IP68
Tanúsított
MIÉRT VÁLASSZ ROCK 3 -at?
Könnyedén kövesd a hőt a Kategóriájában legjobb hőkamerás látás
Uralkodj minden felvételen 108MP-vel Samsung® HM6 AI fő kamera &
50MP Samsung® JN1 AI szelfikamera
Szállj szembe bármilyen kihívással a csúcskategóriás IP69K/IP68 & MIL-STD-810H
Tanúsított Tartósság
Élvezze a Magával Ragadó Nézetet a 6,78 hüvelykes FHD+ 120Hz Legsimább
Kijelző
Zökkenőmentes Teljesítmény Octa-Core processzorral MediaTek G100, Akár 32GB RAM +
256GB ROM & Akár 2TB TF Kártya Támogatás
Maradjon Megállíthatatlan 10,000mAh-val Mega Akkumulátor, 27W Gyors Töltés
& 15W Vezeték nélküli Töltés
Tapasztalja meg az Okosabb Életet a Doke AI 2.0-val
Az iparág egyetlen saját fejlesztésű DokeOS 5.0 Android 16 alapokon
Könnyedén Kövesse a Hőt a Legjobb Termikus Látással
Termikus Felbontás
Kép
A hőérzékenység <50mK specifikus tesztfeltételek mellett (25°C, F#1.0, 25Hz)
készen áll, amikor te is
Lásd a Láthatatlant, Érezd Minden Hőt
Uralkodj minden felvételen a 108MP Samsung® HM6-tal AI fő kamera és 50MP Samsung® JN1 AI szelfi kamera
MIL-STD-810H tanúsítvány Tartósság
Ezekkel a szélsőséges tesztekkel bizonyított:
Infravörös távirányító
Legsimább kijelző
Olvasási mód
Éjszakai fény
Sötét mód
Bővíthető Technológia 9% ↑Több RAM Elérhető
Fotók
Videók
Zenék
Kemény teljesítmény
Akkumulátor, 27W Gyors töltés & 15W Vezeték nélküli töltés
Akár 32GB RAM + 256GB ROM és akár 2TB TF kártya támogatás
Felismertetés Szabadítsd fel a kezeidet—csak mondd ki a szót főzés, vezetés vagy edzés közben, és a feladatok elvégzésre kerülnek.
AI Kreatív Alkalmazás
AI Csevegés
AI Képhez Kép
AI Szöveghez Kép
AI Zene Összetétel
AI Dokumentum Elemzés
AI Online Keresés
AI Oktatás Asszisztens
AI Fotók
Varázsold életre a képzeleted egyszerű eszközökkel, amelyek szavakat videókká alakítanak, így
a fotók életre kelnek, és kifejező effekteket adnak hozzá, amelyek minden klipet kiemelnek.
A te videó rendeződ
AI Videó
Gyorsabb, Stabilabb, egyszerűbb, okosabb és egyedülállóan a tiéd
Pro mód
Ahol a pillanatok
Éledj fel.
Még Figyelemreméltóbb Funkciók, Kifejlesztve egy Jobb Élmény
Blackview ROCK 3 specifikáció
Színek
Méretek
Súly
Operációs rendszer
Kijelző CPU
Fekete, Narancs
181 × 82 × 18,1 mm
388g
3G sáv: B1/B2/B4/B5/B8
4G sáv: B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B12/B13/B17/B18/B19/B20/B26/
B28A/B28B/B66+B38/B40/B41
Dizájn
| Termék | Blackview ROCK 3 |
| Operációs rendszer | DokeOS 5.0 Android 16 alapokon |
| Szín | Fekete, Narancs |
| Súly | 388g |
| Méretek | 181*82*18.1mm |
Képernyő
| Fő kijelző | |
| LCD panel | BOE |
| IC | ILI7807S |
| Panel típusa | IPS |
| Kijelzőfelbontás | FHD+ |
| Képernyőméret | 6,78 hüvelyk |
| Képernyőfelbontás | 1080*2460 20:9 |
| Képernyő és test aránya (%) | 86% |
| Látószög (H/V) | Teljes szög |
| PPI/DPI | PPI: 396 |
| Frissítési frekvencia | 120Hz |
| Üveg | Gorilla Glass 3 |
Kapcsolódás
| WIFI | IEEE802.11a/b/g/n/ac(2.4GHz/5GHz) |
| Bluetooth | V5.2 |
| 2G | B2/B3/B5/B8 |
| 3G | WCDMA: B1/B2/B4/B5/B8 |
| 4G | TDD: B38/B40/B41 FDD: B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B12/B13/B17/B18/B19/B20/B26/B28a/B28b/B66 |
| 5G | NEM |
Ha nem tudja, hogy az Ön országa mely frekvenciákat támogatja, kérjük, kattintson ide.
Hardver
| CPU | Okta-magú MediaTek Helio G100(MT8781) |
| CPU órajel | 2 *Cortex-A76 2.2G Hz+6*Cortex-A55 2G Hz |
| GPU | Mali-G57 3D grafika |
| RAM | 8GB |
| RAM típus | LPDDR4X |
| ROM | 256GB |
| ROM típus | UFS2.1 |
| TF kártyahely | IGEN |
| Maximális TF kártya kapacitás | 2TB |
| USB | Type-C |
Kamera
| Elülső kamera | 50MP |
| Elülső kamera érzékelő | Samsung® ISOCELL JN1 |
| Elülső kamera rekesznyílás | f2.45 |
| Hátsó kamera | 108MP Fő kamera 160 ×120 Felbontású termikus látó kamera |
| Hátsó kamera érzékelő | Samsung® ISOCELL HM6 |
| Hátsó kamera rekesznyílás | f1.9 |
| Hátsó vaku | Igen |
Teljesítmény
| Akkumulátor kapacitás | 10000mAh, 27W Gyors töltés (15W Vezeték nélküli töltés) |
| Maximális töltési áram | 6A |
Multimédia
| Videó | mp4, 3gp, 3gpp, avi, flv |
| Hang | ogg 、aac、imy、amr、flac、mp3 |
| Kép | jpeg\png\gif\bmp |
Jellemzők
| Navigáció | GPS+GLONASS+Galileo+Beidou+QZSS |
| Motor | Lapos motor |
| Érzékelők | G/P/L-érzékelő |
| Giroszkóp | IGEN |
| Mágneses | IGEN |
| Légnyomás érzékelő | NEM |
| Hall | NEM |
| Iránytű | IGEN |
| Ujjlenyomat | IGEN |
| RGB | IGEN |
| NFC | IGEN |
| Hotspot | NEM |
| Coulomb számláló | IGEN |
| Vezeték nélküli töltés | IGEN |
| SIM-kártya típus | Két nano kártya |
| FM | IGEN |
| OTG | IGEN |
| Infravörös távirányító | IGEN | Fülhallgató csatlakozó típusa | TYPE-C |
Kiegészítők
| Használati útmutató | x1 |
| USB kábel | x1 |
MEGJEGYZÉS
*A telefon tényleges mérete és súlya eltérhet a különböző specifikációk és összeszerelési tűrések miatt.
*A fenti adatokat laboratóriumi környezetben végzett tesztek során gyűjtötték. A telefon károsodásának vagy meghibásodásának elkerülése érdekében kérjük, ne használja a telefont szélsőséges körülmények között.