Blackview ROCK 1 Pro Professzionális 2D vonalkódolvasó 4G strapabíró telefon 6,56 hüvelykes 90 Hz-es kijelzővel, 15000 mAh akkumulátorral és éjjellátó kamerával
✔Beépített Professzionális 2D vonalkódolvasó, EAN-13, PDF417 és QR-kód kompatibilis
✔3000K fehér LED világítással és lézerpontos célzással felszerelve
✔6,56 hüvelykes, 90 Hz-es mesterséges intelligenciás okos frissítési sebességű kijelző
✔Nyolcmagos MediaTek Helio G81 processzor
✔15000 mAh és 33 W gyors töltés
✔20 MP-es Sony® éjjellátó kamera
✔IP68, IP69K és MIL-STD-810H tanúsítvánnyal rendelkezik
Verzió: Vonalkódolvasó
Gyakran vásárolják együtt
Egyedülálló, professzionálisoknak készült masszív szkenner telefon.
Újradefiniálva a strapabíró képességet — minden beolvasástól minden küldetésig
Beépített professzionális 2D szkenner
Ráncos vonalkódok
Görbült vonalkódok
Sérült és Elhasználódott vonalkódok
Alacsony kontrasztú Vonalkódok
Fedezett vonalkódok Műanyag fólián keresztül
a maximális kényelemért 360°-os forgatással, ±50°-os döntéssel és ±50°-os eltéréssel a ROCK 1 Pro bármilyen szögből képes vonalkódokat olvasni. Nem kell a vonalkód helyzetét állítani – csak irányítsd és olvass!
Az extrém körülmények legyőzésére készült
Megerősített ütésálló sarkok
Ultra-erős hátlap
Repülőgép-minőségű alumínium Ötvözet keret
Karcolásálló Törésálló Panda üveg
Varrat nélküli élzárás a képernyő körül
Korrózióálló alumínium gombok prémium szilikon vízálló gyűrűkkel
TPU dugó az USB porthoz, teljes tömítés
Hangszóró tisztítás, automatikus por- és vízelvezetés
90Hz AI intelligens frissítési ráta
Simább. Gyorsabb. Jobb.
Búcsút a késlekedésnek — az intelligens váltás selymesen sima görgetést és maximális akkumulátor-élettartamot biztosít.
Olvasási mód
Éjszakai fény
Sötét mód
Világos mód
és útközben streamelés – egész nap stabilan.
6*Cortex-A55 @ 1,7GHz
Arm Mali-G52 MC2
Sima grafika, tisztább részletek
Intelligens töltés Védelem
33W Gyors töltés
Ossz meg bárhol. Könnyedén töltsd fel a fülhallgatódat, okosórádat és még többet—mindig készen állva a mozgás közbeni vészhelyzetekre.
Természetesen Te. Sima bőr, élénk tónusok és AI tökéletesség—gyors szelfik soha nem néztek ki ilyen valóságosnak és hibátlannak.
Okosabb asszisztens, személyre szabva neked.
Hangnyomat felismerés Azonnal és biztonságosan feloldható a hangoddal, kéz használata nélkül.
Támogatott alkalmazások:
DeepSeek-R1 Mély gondolkodás, következő szintű intelligencia.
Fotószerkesztő 18 AI fotószerkesztő eszközzel a ROCK 1 könnyedén átalakítja a kültéri képeket, terepfotókat és mindennapi pillanatokat lenyűgöző vizuálokká, amelyeket megoszthat.
dinamikus pillanatok—
óra számlapok és
emlékek életre kelnek!
effektek—mindössze néhány koppintással!
Simább, mint valaha. A tiéd, mint még soha
Pro Videó Pro Módban
Fejlesztve csak fotóról teljes manuális vezérlésre mind fotók, mind videók esetén — állítsd be a fehéregyensúlyt, ISO-t, EV-t, fókuszt és zársebességet profi módra.
Mozgó fotó, Ahol a pillanatok életre kelnek. Ne csak egy mosolyt örökíts meg — kapd el az utána következő nevetést is. 3 másodperc látvány, hang és spontaneitás egyetlen koppintással, hogy az emlékeid valóságosnak érezd, ne csak felvettnek.
Minden pillanat hatékony Aktiváld a Fókusz Módot egyetlen koppintással a blokkoláshoz
Zavaró tényezők és értesítések nélkül, segítve a felhasználókat
Teljesen koncentrálj a munkára vagy tanulásra.
Játék mód 2.0
Játssz okosabban, nyerj gyorsabban
Merülj el megszakítás nélkül, élvezd a precíz vezérlést, válts zökkenőmentesen a teljesítménymódok között, és rögzíts minden fontos pillanatot – az ultimát játékélményért tervezve.
Animációk
Animációk
Vezérlőközpont animációk
Kifejezetten a te ROCK 1 Pro készülékedhez szabva! Kifejezetten strapabíró telefonokhoz készült, kemény mechanikus stílussal és három merész színnel, hogy illeszkedjen a hangulatodhoz!
OkosMűvészet
Élő háttérkép
Egy lépéssel előrébb Intelligensen előrejelzi és előtölti az alkalmazásokat, így azok azonnal megnyílnak érintésre – nincs várakozás, csak zökkenőmentes hatékonyság.
Hódíts meg bárhol! Zökkenőmentes és precíz navigáció GPS, Beidou, Galileo és Glonass támogatással, amely megbízhatóságot biztosít még a legeldugottabb vagy legigényesebb helyeken is.
Blackview ROCK 1 Pro műszaki adatok
| Modell |
ROCK 1 Pro |
| Szín |
Fekete |
| Méretek |
177,9*83,5*24,7mm |
| Súly |
493g |
| Operációs rendszer |
DokeOS 5.0 Android 16 alapokon |
| Kijelző |
6,56 hüvelykes HD+ IPS, 720*1612 felbontás |
| CPU |
Okta-mag MediaTek Helio G81 |
| RAM & ROM |
8GB RAM + 256GB ROM, LPDDR4X + eMMC 5.1 |
| TF bővítés |
Akár 256GB bővíthető tárhely |
| Akkumulátor |
15000mAh; 33W gyorstöltés |
| Előlapi kamera |
13MP |
| Hátsó kamera |
16MP fő + 20MP éjjellátó |
| Hangszóró |
Smart-PA doboz hangszóró |
| Navigáció |
GPS+GLONASS+Galileo+Beidou |
| Kártyahely |
Kettő; 2*SIM/1*SIM +1*TF kártya |
| NFC |
Támogatás |
| Wi-Fi & Bluetooth |
Wi-Fi 5; BT 5.0 |
| Hálózati csatlakozás |
2G sáv: B2/B3/B5/B8 |
Dizájn
| Termék | Blackview ROCK 1 Pro |
| Operációs rendszer | DokeOS 5.0 Android 16 alapokon |
| Szín | Fekete |
| Súly | 493g |
| Méretek | 177.9*83.5*24.7mm |
Képernyő
| Fő kijelző | |
| LCD panel | BOE |
| IC | ILI9883C-C0T0BHA |
| Panel típusa | IPS |
| Kijelző felbontása | HD+ |
| Képernyő mérete | 6,56 hüvelyk |
| Képernyő felbontása | 720*1612 20:9 |
| Képernyő és test aránya (%) | 83% |
| Látószög (H/V) | Teljes szög |
| PPI/DPI | PPI: 269 |
| Frissítési frekvencia | 90Hz |
| Üveg | Panda |
Kapcsolódás
| WIFI | IEEE802.11 ac/a/b/g/n (2.4/5.0GHz) |
| Bluetooth | V5.0 |
| 2G | B2/B3/B5/B8 |
| 3G | WCDMA: B1/B8 CDMA: BC0/BC1/BC10 |
| 4G | TDD: B40/B41 FDD: B1/B3/B7/B8/B19/B20/B8a/B28b |
| 5G | NEM |
Ha nem tudja, hogy az Ön országa melyik frekvenciát támogatja, kérjük, kattintson ide.
Hardver
| CPU | MediaTek Helio G81 Octa-core(MT6769V/CB) |
| CPU órajel | 2*A75@2.0GHz+6*A55@1.7GHz |
| GPU | ARM Mali G52 |
| RAM | 8GB |
| RAM típus | LPDDR4X |
| ROM | 256GB |
| ROM típus | EMMC 5.1 |
| TF kártya foglalat | IGEN |
| Maximális TF kártya kapacitás | 256GB |
| USB | Type-C |
Kamera
| Első kamera | 13MP |
| Első kamera érzékelő | GC08A8 |
| Első kamera rekesznyílás | 2.0 |
| Hátsó kamera | 16MP fő kamera 20MP éjjellátó kamera |
| Hátsó kamera érzékelő | SC1320+IMX376 |
| Hátsó kamera rekesznyílás | f1.8 |
| Hátsó vaku | Igen |
Teljesítmény
| Akkumulátor kapacitás | 15000mAh, 33W gyorstöltés |
| Maximális töltőáram | 3A |
További eszköz
| Professzionális 2D vonalkódolvasó | EAN-13, PDF417 és QR-kód kompatibilis, 3000K fehér LED fénnyel és lézerpontos célzással felszerelve |
Multimédia
| Videó | mp4, 3gp, 3gpp, avi, flv |
| Hang | ogg 、aac、imy、amr、flac、mp3 |
| Kép | jpeg\png\gif\bmp |
Jellemzők
| Navigáció | GPS+GLONASS+Galileo+Beidou |
| Motor | Lapos motor |
| Érzékelők | G/P/L-érzékelő |
| Giroszkóp | IGEN |
| Mágneses | IGEN |
| Légnyomás érzékelő | NEM |
| Hall | NEM |
| Iránytű | IGEN |
| Ujjlenyomat | IGEN |
| RGB | IGEN |
| NFC | IGEN |
| Hotkont | NEM |
| Coulomb számláló | NEM |
| Vezeték nélküli töltés | NEM |
| SIM-kártya típus | Két nano kártya |
| FM | IGEN |
| OTG | IGEN |
| Infravörös távirányító | NEM | Fülhallgató csatlakozó típusa | TYPE-C |
Kiegészítők
| Használati útmutató | x1 |
| USB kábel | x1 |
MEGJEGYZÉS
*A telefon tényleges mérete és súlya eltérhet a különböző specifikációk és összeszerelési tűrések miatt.
*A fenti adatokat laboratóriumi környezetben végzett tesztek során gyűjtötték. A telefon károsodásának vagy meghibásodásának elkerülése érdekében kérjük, ne használja a telefont extrém körülmények között.