Oscal Pilot 6 Hőképalkotó 4G Ellenálló Telefon 6,78 hüvelykes 120Hz Kijelzővel, 108MP Kamerával, 98dB Hangos Hangszóróval és 93 Lumenes LED Lámpával
✔160×120 Hőkamera, -15℃ és +550 ℃ közötti hőmérséklet-érzékelés
✔4,5W 98 dB Smart-PA hangszóró
✔Szuperfényes, 93 lumenes LED zseblámpa
✔108MP Samsung® HM6 fő kamera
✔10 000 mAh akkumulátor, 27W vezetékes és 15W vezeték nélküli töltés
✔ IP69K/IP68 és MIL-STD-810H tanúsítvány
Gyakran vásárolják együtt
-15°C-tól 550°C-ig terjedő mérési tartomány
61° × 47° hőképlátómező
Okos értesítések és kiegészítő fény
Pro videó mód
ImageX AI szerkesztés
SOS riasztás
MIL-STD-810H
50MP Samsung® JN1 szelfi kamera
Víz alatti kamera
Akár 2TB TF bővítés
Kesztyű mód 2.0
Végső erősség
Könnyű és strapabíró
Rögzíts minden részletet a csúcson
-15°C-tól 550°C-ig terjedő szélesebb mérési tartomány
61°×47° szélesebb hőképlátómező
160*120 nagy felbontás
1/1,67" Nagy Érzékelő
1,92μm Nonapixel Plus
Smart-ISO Pro
f/1,9 rekesz
6P lencse
1,28μm 4 az 1-ben pixelek
1/2,76" érzékelő
5P lencse
Láss túl a látáson A PILOT 6 160*120 ultraéles hőképalkotó érzékelővel rendelkezik, amely pontosan rögzíti a 0,7℃ apró hőmérséklet-változások érzékelését, széles -15℃~550℃ hőmérsékleti tartománnyal, amely a hideglánctól ipari magas hőmérsékletű helyzetek és egy 61°×47° széles látómező, amely jelentősen növeli az ipari ellenőrzés és terepi mentés hatékonyságát szemlélteti. * Az ábra a lencse szerkezetének funkcionális csak bemutató. A termék tényleges megjelenése és szerkezete az irányadó.
60 x 90
160 x 120
550°C
-15°C
9Hz
25Hz
Tisztábbá és részletesebbé teszi a hőképeket
Több helyzetben lefedi a hőmérséklet-érzékelési igényeket
Simábbá teszi a hőképeket; időben pontosabban rögzíti a dinamikát
P1 P2 P3
Különféle helyzetekhez alkalmazkodva pontos hőmérsékleti adatokat szolgáltat
· P1: 0,7°C
· P2: 1,7°C
· P3: 37,2°C
Növeli a hőkép felismerésének hatékonyságát és a működési rugalmasságot
Pontosan rögzíti és elemzi a hőadatokat
· IR (Infravörös)
· RGB (Látható fény)
· MIX (Vegyes mód)
· SPO (Pont)
· PIP (Kép a képben)
61°x47°
61°x40°
Fénykép
Videó
Időgyorsítás
Különböző alakú célok hőmérséklet-mérési igényeinek megfelelve
· Pont
· Négyszög
· Kör
· Vízszintes/Függőleges vonal
61° × 47° szélesebb vízszintes látómezővel ez az eszköz jelentősen lefedi nagyobb észlelési terület egyetlen képalkotási átmenetben, csökkentve a többszöri szkennelés szükségességét és biztosítva átfogó lefedettséget biztosít a célterületen.
Alkalmazkodik a hőkamerás adatfelvételi igényekhez különböző helyzetekben
· Fénykép
· Videó
· Időgyorsítás
Hőkamera
Hőmérséklet paraméterek Testreszabható
Részletkiemelés Kontraszt és élek élesítése
Berendezés rendellenességek felismerése hőkamerával a leállások megelőzésére.
Szigetelési szivárgások/levegő rések felderítése az energiahatékonyság javításához.
Vonalak/PV panelek forró pontjainak ellenőrzése a stabil áramellátás biztosításához.
Rejtett hőveszteség/szivárgás észlelése falakban/padlókban felújítás során.
Tűzhely/serpenyő hőmérsékletének figyelése a túlmelegedés kockázatának elkerülése érdekében.
Rejtett csőszivárgások felderítése hőkamerával a javítási költségek csökkentésére.
Világos célazonosítás fényhiányos/rossz időjárási körülmények között a biztonság érdekében.
Hőkamerás képalkotással észlelje a közeli állatokat/akadályokat a kempingbiztonság növeléséhez.
Gyorsan megtalálni a beszorult személyeket sötét/bonyolult terepen.
Tiszta Részletek Még Gyenge Fényben is Kültéren.
Valódi Színek Bonyolult Kültéri Fényviszonyok Között.
Maximális Élesség Kültéri Képekhez.
Tökéletes Expozíció a Változó Kültéri Fényhez. Az expozíciós paramétereket állítja okosan elkerülve a túlexponálást/alulexponálást, gazdagabb kontrasztot nyújtva.
Örökítsd meg a múló pillanatot a PILOT 6 Mozgó Fotójával—megőrizve a mozgást, hang, és azt a pillanatnyi energiát, amit a hagyományos fotók gyakran nem ragadnak meg.
Egy Kattintás Minden Helyzethez. A PILOT 6 több mint egy telefon—kattints egy fotóra, hogy szkennelj, ismerj fel, fordíts és keress a Google Lens segítségével. Kültéri tárgyellenőrzéstől az azonnali fordítások, az életet könnyedén egyszerűsíti.
Azonnali Feloldás Kültéri Helyzetekben. Kesztyű viselésekor vagy nedves/poros kéz nélkül kültéren, azonnali feloldás arcfelismeréssel—képernyő érintése nélkül, a simább, gyorsabb működés.
Tisztább Minőség, Alacsonyabb Zaj. 4 az 1-ben pixel fúzió növeli a fényerőt és élesség. Élesebb részletek rögzítése kevesebb zajjal kültéri gyenge fényben vagy ellenfényben.
ImageX alkalmazás
Bőrhibák Eltávolítása
Kép Kiterjesztés
Élességjavítás
Karctalanítás
Égbolt Csere
Háttércsere
Akár 18 Fejlett Képjavító Algoritmus
Erőteljes Hangszóró
Maximális Hangosság
Folyamatos Energiaellátás
Nagyobb Biztonság
Zseblámpa
Fokozott biztonság
Maximális fényerő
Hosszú üzemidő
Tartósság, bizonyítva.
Vékonyabb és karcsúbb, mint a hagyományos strapabíró eszközök, miközben sosem enged a
tartósság. Az IP68/IP69K védettséggel és MIL-STD-810H tanúsítvánnyal a PILOT 6 úgy készült, hogy
exkluzív védőfelépítésével ellenáll a pornak, az extrém időjárásnak és a véletlen leeséseknek. Alumíniumötvözetből készült,
alumíniumötvözetből készült, ez az eszköz bármilyen kemény kihívásnak ellenáll.
Igazi ütésálló
Igazi vízálló
Igazi törésálló
Fejlesztett érintésérzékenység kesztyűben is. A téli ingázástól a gyors megállókig utazásokon az OSCAL PILOT 6 könnyedén válaszol.
Testreszabhatod az oldalsó gombot, hogy egyetlen, dupla vagy hosszan nyomva — a víz alatti kamera indításától és a zseblámpa bekapcsolásától az SOS küldéséig figyelmeztetés, mind a kezed ügyében.
Videófelvétel
Zseblámpa
Képernyőkép
Víz alatti Kamera
Fájl megnyitása
SOS
Pontosság bárhol, ahol felfedezel, négy globális műholdrendszer erejével hálózatok. A GPS, GLONASS, BeiDou és Galileo együttműködve biztosít megbízható helymeghatározást — még távoli vagy akadályozott területeken.
Gyakorlati eszközökkel telepakolva minden helyzetre — iránytűtől és hangmérőtől kezdve függőón és nagyító — a PILOT 6 a telefonodat praktikus, mindent egyben szerszámkészletté alakítja munkához és kaland.
Felbontás
120Hz
Frissítési ráta
Fényerő
minőség streamelés a zsebedben, minőségi élményt hozva
magával ragadó, nagyfelbontású szórakozás bárhol.
Éjszakai fény mód
Sötét mód (Fokozás & Közepes & Lágy)
≈796K+ Dalok
≈303K+ Fotók
≈5,1K+ Rövid videók
Játék
Videó
Web
Hívás
Zene
Készenlét
*Az OSCAL Labs adatai. A tényleges akkumulátor teljesítmény kissé eltérhet a használattól függően
környezet és eszköz állapota.
Körülbelül 60 perc alatt teljesen feltölti az akkumulátort, és gyorsan pótolja energia ebédszünetek alatt
Nincs kábelkorlát, tetszés szerint helyezve tölthető építkezési szünetek és kempingezés.
*A vezeték nélküli töltőalap nem tartozék, külön megvásárolandó.
Fülhallgató
Telefon
Kamera
Óra
Egyéb
Használj két SIM kártyát vagy egy SIM + TF kártyát — tökéletes a munka, utazás vagy kaland.
Érintéssel csatlakozz hozzáférés-vezérléshez, fizetésekhez és fájlátvitelhez — egyszerűsítsd a munkádat és élet.
Gyorsaságra és megbízhatóságra tervezve — zökkenőmentes megosztás, tiszta hívások és azonnali párosítás, minden alkalommal.
Irányítsd a TV-t, klímát és még többet bárhonnan — állítsd be a kanapét, kapcsold ki az elfelejtett készülékeket, vagy teremts hangulatot filmestére.
Könnyebben használható.
MI csevegő alkalmazás
VidGen alkalmazás
Soundle alkalmazás
OSCAL PILOT 6 műszaki adatok
A termék infravörös érzékelője érzékeny—ne irányítsa erős fényforrásra sugárforrások (pl. nap, lézersugarak), mert maradandó károsodás léphet fel. Nem vállalunk felelősséget ezért. helytelen használat.
2. Ez nem orvosi eszköz; a hőmérsékleti adatok csak tájékoztató jellegűek, és nem betegség diagnosztizálására, kezelésére vagy megelőzésére nem alkalmas.
3. Kerülje a hosszú ideig tartó használatot olyan környezetben, 40℃ fölött; az alkalmazásnak 1-3 perc előmelegítésre van szüksége a pontos adatokhoz indítás után.
4. Ez a termék csak 8-14μm infravörös hullámhosszakat érzékel – nem lát át vízen vagy normál üvegen, és csak a ruházat vagy a bőr felszíni hőmérsékletét méri.
5. Kitettség esetén az emberi bőr hőmérséklete környezettől függően változik: általában 36℃ alatt marad szobahőmérsékleten, és 10℃ alá is csökkenhet hideg szabadban vagy 40℃ fölé melegszik napozás után – mindkettő normális.
Szín
RAM & ROM
RAM bővítés
TF bővítés
Akkumulátor
Hőkamera
Elülső kamera
Hátsó kamera
Hangszóró
Strapabírósági besorolás
Navigáció
Kártyahely
Kesztyű mód
NFC
WiFi
Vezeték nélküli BT
Hálózat Kapcsolódás
Fekete, Narancs
410.8g
DokeOS 5.0 Android 16 alapokon
6.78 hüvelyk, 1080*2460 felbontás, Corning® Gorilla® Glass 5, 120Hz intelligens frissítési ráta
Octa-core MediaTek Helio G100, 6nm, Akár 2.2GHz
12GB RAM & 256GB ROM, LPDDR4X+UFS2.1
Fel Akár 36GB
Akár 2TB
10,000mAh, 27W gyorstöltés
160×120 magasabb felbontás, 15°C-tól +550°C-ig hőmérséklet mérés,
25Hz képkocka sebesség, <50mK hőérzékenység
50MP Samsung® ISOCELL JN1 Szelfi kamera
108MP Samsung® ISOCELL HM6 fő kamera
4.5W 98dB Smart-PA BOX hangszóró
IP68 & IP69K & MIL-STD-810H
GPS+GLONASS+Galileo+Beidou/QZSS(L1)
Dupla; 2* SIM / 1* SIM + 1* TF kártya
Támogatás
Támogatás
802.11 ac/a/b/g/n(2.4GHz,5GHz)
BT5.2
2G sáv: B2/B3/B5/B8
3G sáv: B1/2/4/5/8
4G sáv: B1/2/3/4/5/7/8/12/13/17/18/19/20/26/28A/28B/66+B38/40/41
Dizájn
| Termék | OSCAL PILOT 6 |
| Operációs rendszer | DokeOS 5.0 Android 16 alapokon |
| Szín | Fekete, Narancs |
| Súly | 410.8g |
| Méretek | 182,8*82*18,1mm |
Képernyő
| Fő kijelző | |
| LCD panel | BOE |
| IC | ILI7807S |
| Panel típus | IPS |
| Kijelző felbontás | FHD+ |
| Képernyő méret | 6,78 hüvelyk |
| Képernyő felbontás | 1080*2460 20:9 |
| Képernyő-test arány (%) | 86% |
| Látószög (H/V) | Teljes szög |
| PPI/DPI | PPI: 396 |
| Frissítési frekvencia | 120Hz |
| Üveg | Corning® Gorilla® Glass 5 |
Kapcsolódás
| WIFI | IEEE802.11a/b/g/n/ac(2.4GHz/5GHz) |
| Bluetooth | V5.2 |
| 2G | B2/B3/B5/B8 |
| 3G | WCDMA: B1/B2/B4/B5/B8 |
| 4G | TDD: B38/B40/B41 FDD: B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B12/B13/B17/B18/B19/B20/B26/B28a/B28b/B66 |
| 5G | NEM |
Ha nem tudja, hogy az Ön országa melyik frekvenciát támogatja, kérjük, kattintson ide.
Hardver
| CPU | Okta-mag MediaTek Helio G100(MT8781) |
| CPU órajel | 2 *Cortex-A76 2.2G Hz+6*Cortex-A55 2G Hz |
| GPU | Mali-G57 3D grafika |
| RAM | 12GB |
| RAM típus | LPDDR4X |
| ROM | 256GB |
| ROM típus | UFS2.1 |
| TF kártya foglalat | IGEN |
| Maximális TF kártya kapacitás | 2TB |
| USB | Type-C |
Kamera
| Előlapi kamera | 50MP |
| Előlapi kamera érzékelő | Samsung® ISOCELL JN1 |
| Előlapi kamera rekesznyílás | f2.45 |
| Hátsó kamera | 108MP fő kamera 160 ×120 felbontású termikus látás kamera: 15°C-tól +550°C-ig hőmérsékletmérés, 25Hz képkockasebesség, < 50mK termikus érzékenység |
| Hátsó kamera érzékelő | Samsung® ISOCELL HM6 |
| Hátsó kamera rekeszérték | f1.9 |
| Hátsó vaku | Igen |
Teljesítmény
| Akkumulátor kapacitás | 10000mAh, 27W Gyors töltés (15W Vezeték nélküli töltés) |
| Maximális töltőáram | 6A |
Multimédia
| Videó | mp4, 3gp, 3gpp, avi, flv |
| Hang | ogg 、aac、imy、amr、flac、mp3 |
| Kép | jpeg\png\gif\bmp |
Jellemzők
| Navigáció | GPS+GLONASS+Galileo+Beidou+QZSS |
| Motor | Lapos motor |
| Érzékelők | G/P/L-érzékelő |
| Giroszkóp | IGEN |
| Mágneses | IGEN |
| Légnyomás érzékelő | NEM |
| Hall | NEM |
| Iránytű | IGEN |
| Ujjlenyomat | IGEN |
| RGB | IGEN |
| NFC | IGEN |
| Hotkont | NEM |
| Coulomb számláló | IGEN |
| Vezeték nélküli töltés | IGEN |
| SIM-kártya típus | Két nano kártya |
| FM | IGEN |
| OTG | IGEN |
| Infravörös távirányító | IGEN | Fülhallgató csatlakozó típusa | TYPE-C |
Kiegészítők
| Használati útmutató | x1 |
| USB kábel | x1 |
MEGJEGYZÉS
*A telefon tényleges mérete és súlya eltérhet a különböző specifikációk és összeszerelési tűrések miatt.
*A fenti adatokat laboratóriumi környezetben végzett tesztek során gyűjtötték. A telefon károsodásának vagy meghibásodásának elkerülése érdekében kérjük, ne használja a telefont extrém körülmények között.