Blackview FORT 200 Vékony és vezeték nélküli töltés 6,78 hüvelykes MediaTek Helio G100 nyolcmagos 5000mAh 108MP+13MP éjjellátó kamera strapabíró 4G mobiltelefon
✔6,78 hüvelykes, 268 g és 11,5 mm vékony
✔108MP Samsung® HM6 + 13MP éjjellátó kamera
✔ Octa-core MediaTek Helio G100 processzor
✔5000mAh és 33W gyorstöltés + 15W vezeték nélküli töltés
✔IP68, IP69K és MIL-STD-810H tanúsítvány
Gyakran vásárolják együtt
Masszív képalkotó zászlóshajó Vékony a kézben. Éles a látvány. Készen az ismeretlenre.
Vékony. Világos. Hihetetlenül tiszta Lásd tisztán. Bárhol.
Felbontás
IPS teljes nézet
Csúcsfényerő
PPI
AI okos frissítési frekvencia
Képernyő-test arány
Érintési mintavételi frekvencia
A FORT 200 akár 700 nites fényerővel világít, hogy fényes és olvasható maradjon, amikor más kijelzők elhalványulnak.
Mások
500 nits
Érezd a simaságot a Blackview FORT 200 120Hz-es AI okos frissítési frekvenciájával — energiát takarít meg görgetéskor, fokozza a folyamatosságot játék közben, és minden mozdulatot ultraszenzitívvé tesz bárhol is vagy.

Állítható sötét témák, amelyek csökkentik a szemfáradtságot és meghosszabbítják az akkumulátor üzemidejét.
Lágy borostyán tónusok állítható intenzitással, hogy éjszaka kényelmesen pihenjen a szemed.
Tiszta, gyertyafény-szerű hatás, ami hosszú olvasásnál is kényelmes marad.
Többet láss. Élesebben rögzíts. Vezesd a mezőnyt Minden pillanatot megörökíts — nappal élesebben, éjszaka láthatóan Az iparág legélesebb képalkotó erejével készült.
1,28μm 4 az 1-ben pixelek
1/2,76" érzékelő
5P lencse
1/1,67" Nagy Szenzor
1,92μm Nonapixel Plus
f/1.9 rekesz
6P lencse
Világosabb éjszakák.
Kevesebb zaj. Több részlet.
Élesebb képek.
Tisztább optika.
Szélesebb dinamikatartomány.
Igazabb színek.
Okosabb expozíció.
Jobb kontraszt.
A távolság elrejt Akár megfigyelsz, ellenőrzöl vagy dokumentálsz, a 8× zoom távoli részleteket hoz éles, használható tisztaságba.
ISOCELL 2.0
Tetrapixel 4-az-1-ben Technológia
Dupla Szuper PD
Maradj tájékozott bármilyen környezetben a FORT 200 13MP éjjellátó kamerájával — tiszta látást biztosít, amikor kialszanak a fények és nehéz körülmények uralkodnak.
Jól láthatod az állatokat — még akkor is, ha a sötétség elrejti mozgásukat.
Gyorsan találd meg az embereket és tárgyakat, amikor minden másodperc számít.
Maradj tisztában azzal, mi mozog a táborod körül sötétedés után.
Ragadd meg a pillanatot, mielőtt elmúlik a FORT 200 Mozgó Fotójával — amely rögzíti a mozgást, a hangot és a pillanatnyi energiát, amit a sima fotók általában kihagynak.
Fotózz céltudatosan a FORT 200 élesebb 2K videójával, és finomhangold a beállításokat Profi módban, amikor az Automata mód nem bír a nehéz fényviszonyokkal vagy gyors mozgásokkal.
AI fotók
Eső / Homok és por / Rezgés / Ütés / Gyorsulás / Magas hőmérséklet / Alacsony hőmérséklet / Páratartalom / Magasság
Ütésálló
Törhetetlen
Extrém hőmérsékletű működés
Minden irányból vízálló
Készen áll minden kihívásra.
SIM Tálca Vízálló Tömítés
USB Port Vízálló Védelem
Hangszóró Rács Vízálló Dizájn
Mikrofon Port Vízálló Védőburkolat
Készen Állsz.
Kamera
BOX Hangszóró
Phantom Fekete
Fényerő
1,5m Halálbiztos
-20°C-tól +55°C-ig Extrém
Működési Hőmérséklet
Oldalsó Gomb Funkció
Hasznos Eszköztáska
Távirányító
Vezérlés
Víz Alatti Kamera
2W Okos-K BOX Hangszóró
IP69K Minősítések
MediaTek Helio G100
12GB RAM+36GB Bővítés
Kártyabővítés
≈303K+ Fotók
≈5,1K+ Rövid Videók
33W Gyorstöltéssel
1/1,67" Nagy Szenzor
6P Kristálytiszta Lencse
Smart-ISO Pro
8X Zoom
Tetrapixel 4-az-1-ben Technológia
Dupla Szuper PD
Teljesen Új Profi Móddal
AI Kiterjesztés
AI Elmosás Fotó
Rendszer Kezelő
2.0
Kamera 2.0
Globális Hálózat
Készen Áll
Okos NFC
Hozzáférés
Több Erő. Több Sebesség. Több Elvégzett Munka. Nincs Akadás. Nincsenek Korlátok. Csak Erő
Egyidejű Futtatás
Következő Generációs Bővíthető Technológia
Gyorsabb Alkalmazásindítás
≈796E+ Dalok
≈303K+ Fotók
≈5,1K+ Rövid Videók
15W vezeték nélküli Töltés
5W visszatöltés Energiamegosztás
Akkumulátor-kímélő algoritmus
Szuper energiatakarékos mód
Töltés védelem
Minden nap *Adatok a Blackview Lab-tól. A tényleges eredmények használattól és környezettől függően eltérhetnek.
Érezd a különbséget, ahogy a FORT 200 alkalmazkodik a napodhoz — az új Mély energiatakarékos mód még nappal is felismeri a tétlenséget, és csökkenti az energiafelhasználást anélkül, hogy bármit tenned kellene.
Okosabb, simább, úgy tervezve, hogy jobban ismerjen. Teljesen új DokeOS 5.0 (Android 16)
Kényelem fejlesztés
Személyre szabás fejlesztés
Adatvédelem és biztonság fejlesztés
AI intelligencia fejlesztés
A DokeOS 4.2-től az 5.0-ig minden fejlődött — az érzékelt sebesség, a látott folyékonyság, az intelligencia, amely előre látja a következő lépésed. Minden eddiginél simább, okosabb és személyesebb, a mindennapi pillanatokat könnyed élménnyé alakítva.
mindennapi feladatokhoz
Mozis megjelenés egyetlen koppintással.
Rácsok, vízjelek, szintező,
és haptikus visszajelzés azonnal kéznél.
Szín finomhangolása
hőmérséklet és mérés
professzionális szintű vezérléssel.
Megbízható kapcsolatot tervezve
világszerte régiókban.
Nyisd ki az ajtókat, fizess azonnal, és csatlakozz gyorsabban
egyetlen koppintással.
Blackview FORT 200 műszaki adatok
120Hz okos frissítési ráta, 86% képernyő-test arány
13MP (éjjellátó)
3G sáv: WCDMA:B1/2/4/5/8
4G sáv: FDD:B1/2/3/4/5/7/8/12/13/17/18/19/20/26/28A/28B/66
TDD:B38/40/41
Dizájn
| Termék | Blackview FORT 200 |
| Operációs rendszer | DokeOS 5.0 Android 16 alapokon |
| Szín | Fekete, Sárga |
| Súly | 268 g |
| Méretek | 178,4*83*11,5 mm |
Képernyő
| Fő kijelző | |
| LCD panel | BOE |
| IC | ILI7807S |
| Panel típus | IPS |
| Kijelző felbontás | FHD+ |
| Képernyő méret | 6,78 hüvelyk |
| Képernyő felbontás | 1080*2460 20:9 |
| Képernyő-test arány (%) | 86% |
| Látószög (H/V) | Teljes szög |
| PPI/DPI | PPI: 396 |
| Frissítési frekvencia | 120Hz |
| Üveg | Panda |
Kapcsolódás
| WIFI | IEEE802.11a/b/g/n/ac(2.4GHz/5GHz) |
| Bluetooth | V5.2 |
| 2G | B2/B3/B5/B8 |
| 3G | WCDMA: B1/B2/B4/B5/B8 |
| 4G | TDD: B38/B40/B41 FDD: B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B12/B13/B17/B18/B19/B20/B26/B28a/B28b/B66 |
| 5G | NEM |
Ha nem tudja, hogy az Ön országa mely frekvenciákat támogatja, kérjük, kattintson ide.
Hardver
| CPU | Okta-mag MediaTek Helio G100(MT8781) |
| CPU órajel | 2 *Cortex-A76 2.2G Hz+6*Cortex-A55 2G Hz |
| GPU | Mali-G57 3D grafika |
| RAM | 6/12GB |
| RAM típus | LPDDR4X |
| ROM | 256GB |
| ROM típus | UFS2.2 |
| TF kártya foglalat | IGEN |
| Maximális TF kártya kapacitás | 2TB |
| USB | Type-C |
Kamera
| Előlapi kamera | 50MP |
| Előlapi kamera érzékelő | Samsung® ISOCELL JN1 |
| Előlapi kamera rekesznyílás | f2.45 |
| Hátsó kamera | 108MP fő kamera 13MP éjjellátó kamera |
| Hátsó kamera érzékelő | Samsung® ISOCELL HM6 + OV08B10 |
| Hátsó kamera rekeszérték | f1.9 |
| Hátsó vaku | Igen |
Teljesítmény
| Akkumulátor kapacitás | 5000mAh, 33W gyorstöltés (15W vezeték nélküli töltés) |
| Maximális töltőáram | 5A |
Multimédia
| Videó | mp4, 3gp, 3gpp, avi, flv |
| Hang | ogg 、aac、imy、amr、flac、mp3 |
| Kép | jpeg\png\gif\bmp |
Jellemzők
| Navigáció | GPS+GLONASS+Galileo+Beidou+QZSS |
| Motor | Lapos motor |
| Érzékelők | G/P/L-érzékelő |
| Giroszkóp | IGEN |
| Mágneses | IGEN |
| Légnyomás érzékelő | NEM |
| Hall | NEM |
| Iránytű | IGEN |
| Ujjlenyomat | IGEN |
| RGB | IGEN |
| NFC | IGEN |
| Hotkont | NEM |
| Coulomb számláló | NEM |
| Vezeték nélküli töltés | IGEN |
| SIM-kártya típusa | Két nano kártya |
| FM | IGEN |
| OTG | IGEN |
| Infravörös távirányító | IGEN | Fülhallgató csatlakozó típusa | TYPE-C |
Kiegészítők
| Használati útmutató | x1 |
| USB kábel | x1 |
MEGJEGYZÉS
*A telefon tényleges mérete és súlya eltérhet a különböző specifikációk és összeszerelési tűrések miatt.
*A fenti adatokat laboratóriumi környezetben végzett tesztek során gyűjtöttük. A telefon károsodásának vagy meghibásodásának elkerülése érdekében kérjük, ne használja a telefont extrém körülmények között.