Blackview XPLORE 1 Walkie Talkie 5G Walkie-talkie Strapabíró telefon 6,78" 120Hz fő és 2,01" másodlagos kijelzővel 20000mAh akkumulátorral
✔Beépített hardveres walkie talkie 2 az 1-ben dual-band antennával és AES titkosított biztonságos beszélgetéssel
✔20 000 mAh hatalmas akkumulátor és 45W dokkoló töltés támogatás
✔64MP fő + 50MP előlapi + 20MP éjjellátó kamera
✔6,78" 120Hz fő és 2,01" multifunkcionális másodlagos kijelző
✔6nm 5G MediaTek Dimensity 7050 nyolcmagos
✔Vezető IP68 és IP69K és MIL-STD-810H tanúsítvány
Verzió: Adóvevő
Gyakran vásárolják együtt
AES Biztonságos Walkie Talkie-val A Jeleken Túl, Hódítsa Meg a Sötétséget, Táplálja az Utazást
Walkie Talkie
(f/1.79)1/2″ Kamera
Masszív Power Bank
Infravörös Távirányító
Két-sávos 5-Rendszerű Navigáció
Két Módú UHF/VHF Walkie Talkie Biztonságosabb ↑ Szélesebb ↑ Erősebb ↑ Kényelmesebb ↑
Mindenhol Működik
Azonnali Válasz
20 Órás Hívás
Zárolt és Biztonságos
Éles, Tiszta Hangzás
Épületek
Gyárak
Beltér Szélesebb Lefedettség
Hegyek
Mezők
Nyílt Területek
Nincs Antennacsere
Beszéljen Hosszabb Ideig, Menjen Távolabb
Csoportos és mindenkinek szóló hívás Az Ön hangja, csak a célközönség hallja Zökkenőmentesen válthat az egyéni privát beszélgetések és a 100+ tagú csapatkoordináció, vagy a teljes csatornás adás között. Ideális szabadtéri munkához, biztonsághoz és építkezéshez, az üzenete mindig pontosan oda érkezik, ahová kell.
Privát hívás egy-egy kommunikáció
Csoportos hívás Csapatkoordináció
Azonnali adás mindenkihez mindenkinek a csatornán
hatékonyan, bármikor, bárhol.
Még egy gyárban is Ne küzdjön a tisztátalan hívásokkal. A 2W-os nagy hangerő zajcsökkentéssel áthatol a tömegen, szél- és gépezajon.
Hangszóró
Kimeneti teljesítmény
Hangosság
Tömegzaj
Gépezaj
Társak
Csak a hang hallható
Soha ne hagyjon ki fontos szavakat
Fókuszált, hatékony
Ellenállás, 1,5 m-es törésbiztos leesés,
Védelem, 6 m-es szabad esésállóság A határokon túl, minden extrém helyzet meghódítása
Érintés
Érzékenység
Videók víz alatt könnyedén
Minden kiválasztott anyag szigorúan tesztelt és bizonyított,
Nem fél semmilyen kihívástól
nyílásos fülhallgató háló
USB port dugóval
kamera és oldalsó gombok
5 képernyő 2x javított karc- és
esésállóság
Alumínium ötvözet ház
Karcolásmentes
500 kg nyomás
5000+ alkalommal
10 000+ alkalommal
1000+ alkalommal
Tanúsítvány
Ütésállóság
Kérjük, vedd figyelembe, hogy a valós teljesítmény eltérhet.
IR távirányítót használó eszköz, beleértve
Televízió
Légkondicionáló
Set-top box
DVD-lejátszó
Projektor
Ventilátor
IR-vezérelt világítás
Egyéb
Minden részletből fakadó magával ragadó vizuális élmény Kettős kijelzők, megduplázott hatékonyság
Bármilyen Kalandhoz Határtalan Erő,
Tölts Gyorsabban, Mint Valaha
≈ 4x normál akkumulátor kapacitású mobilok
Számítás 2.0
Védelem Hosszabb Akkumulátor Élettartam
Védelmi Algoritmus
zökkenőmentes töltési élmény.
Töltés
Gyors Töltőállomás 45W
Töltőállomás
5G kettős hordozó aggregáció
Gyorsító
Magasabb hatékonyság
& szélesebb lefedettség
6*A55@2.0GHz Gyorsabb és több Energiatakarékos AI funkciók
HyperEngine Tech 2.0
2.4+5GHz
3x gyorsabb, mint
Akár 48GB RAM=
64MP fő & 50MP szelfi & 20MP éjjellátó,
Hármas kamerarendszer,
Fő kamera
6P
Éjjellátó
SONY® IMX376
6P
(f/1.8)1/2.8″
Samsung® JN1
5P
4 az 1-ben, 1,4μm
szuper pixel az erősítéshez
Jobb rögzítés
Fény és szín információ
Pontosabb
Automatikus fókusz
Irányítás
Zökkenőmentes fényerő
Átmenet
Lásd minden részletet Könnyedén készíts éles, tiszta és részletgazdag képeket még gyenge fényben vagy teljes sötétségben is. Akár éjszakai vadon élő állatokat dokumentálsz, nehéz terepen navigálsz, vagy terepi mentésben segítesz, számíthatsz rá, hogy mindig éles, világító fotókat készít.
Vadon élő állatok tevékenysége Örökíts meg minden részletet a vadon élő állatokról gondtalan megfigyeléshez
a biztonság növeléséhez
Földrengés alatt Tiszta képek továbbítása
gyors helymeghatározáshoz
Könnyed tisztaság
Okos fényképezési segítség Tökéletes felvételek, könnyű irányítás
Okosabb működés a DeepSeek-R1 által hajtva,
ChatGPT, Gemini AI 2.0 villám
Segítség
Ötletek felszabadítva
Kompozíció
Elemzés
DeepSeek-R1
Asszisztens
Tedd minden posztodat vírusossá
Akár 18 erőteljes képszerkesztő eszköz
Hasznos funkciók felfedezésre, Még zökkenőmentesebb és könnyedebb minden nap
Duál sávos GPS+Beidou+
Glonass+Galileo+QZSS
Gyors, profi és mindig elérhető
Online támogatás Segítség bármikor,
bárhol.
Szervizközpontok Szakértő technikusok,
eredeti alkatrészek.
Android frissítések Mindig friss, biztonságos,
és naprakész.
Garancia Nyugalomért a
hosszú távra.
Narancs
-
ModellXPLORE 1 Walkie Talkie
-
SzínFekete, Narancs
-
Méretek184*83*29.5mm
-
Súly695g (antennával) / 680g (antenna nélkül)
-
Operációs rendszerDokeOS5.0 Android 15 alapokon
-
Kijelző6.78 hüvelykes 2.4K FHD+IPS, 1080*2460 felbontás,
Corning® Gorilla® Glass 5, 120Hz frissítési ráta,
Másodlagos képernyő: 2.01 hüvelyk, 240*296 felbontás -
CPUOkta-mag 5G MediaTek Dimensity 7050, 6nm, akár 2.4GHz
-
RAM & ROM12GB RAM & 256GB ROM, LPDDR5+UFS3.1
16GB RAM & 512GB ROM, LPDDR5+UFS4.0 -
TF bővítésAkár 2TB bővítés
-
Akkumulátor20,000mAh; 55W gyorstöltés
-
Előlapi kamera50MP (Samsung® ISOCELL JN1)
-
Hátsó kamera64MP fő + 20MP éjjellátó
-
Hangszóró1 db 1134 Smart-K BOX hangszóró
-
Tartóssági besorolásIP68 & IP69K & MIL-STD-810H
-
NavigációGPS/GLONASS/BeiDou/Galileo/QZSS( L1、L5)
-
KártyahelyDupla; 2*SIM/1*SIM +1*TF kártya
-
Kesztyű módTámogatás
-
NFCTámogatás
-
Dupla 5G VoLTETámogatás
-
Wi-Fi és BluetoothIEEE802.11a/b/g/n/ac/ax (2.4GHz/5GHz); BT 5.2
-
Hálózati csatlakozás2G sáv: B2/B3/B5/B8
3G sáv:
WCDMA: B1/B2/B4/B5/B6/B8/B19,
CDMA: BC0/BC1/BC10
4G sáv:
TDD: B34/B38/B39/B40/B41
FDD: B1/2/3/4/5/7/8/12/13/17/18/19/20/25/26/28A/28B/30/66
5G sáv: N1/3/5/7/8/20/28/38/40/41/77/78
Kialakítás
| Termék | Blackview XPLORE 1 Walkie Talkie |
| Operációs rendszer | DokeOS 5.0 Android 15 alapokon |
| Szín | Fekete, Narancssárga |
| Súly | 695g (antenna nélkül) / 680g (antenna nélkül) |
| Méretek | 184×83×29,5 mm |
Képernyő
| Fő kijelző | |
| LCD panel | BOE I680EBQ-12Q01X |
| IC | ILI7807S-10000IA |
| Panel típusa | IPS |
| Kijelző felbontása | FHD+ |
| Képernyő mérete | 6,78 hüvelyk |
| Képernyő felbontás | 1080*2460 20:9 |
| Képernyő és test aránya (%) | 86% |
| Nézési szög (H/V) | Teljes szög |
| PPI/DPI | PPI: 396 |
| Frissítési frekvencia | 120HZ |
| Üveg | Corning® Gorilla® Glass 5 |
| Másodlagos kijelző | |
| Képernyő mérete | 2,01 hüvelyk |
| Képernyő felbontás | 240*296 | Üveg | Panda Glass |
Kapcsolódás
| WIFI | WiFi 6(IEEE802.11a/b/g/n/ac/ax) |
| Bluetooth | V5.2 |
| 2G | B2/B3/B5/B8 |
| 3G | WCDMA: B1/B2/B4/B5/B6/B8/B19 CDMA: BC0/BC1/BC10 |
| 4G | TDD: B34/B38/B39/B40/B41 FDD: B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B12/B13/B17/B18/B19/B20/B25/B26/B28a/B28b/B30/B66 |
| 5G | N1/3/5/7/8/20/28/38/40/41/77/78 |
| Kétirányú rádió adó-vevő | AES-titkosított, két mód kompatibilitás (Digitális + Analóg), 2 az 1-ben két sávos antenna (UHF + VHF) UHF sáv (400~480MHz) VHF sáv (136~174MHz) |
Ha nem tudja, hogy az Ön országa mely frekvenciákat támogatja, kérjük, kattintson ide.
Hardver
| CPU | MediaTek Dimensity 7050 (6nm), nyolcmagos, akár 2.4GHz |
| CPU órajel | ARM Cortex-A78 magok @ 2.4GHz*2, ARM Cortex-A55 magok @ 2.0GHz*6 |
| GPU | ARM Mali-G68 MC4 |
| RAM | 12GB/16GB |
| RAM típus | LPDDR5 |
| ROM | 256GB/512GB |
| ROM típus | UFS3.1 |
| TF kártya foglalat | IGEN |
| Maximális TF kártya kapacitás | 2TB |
| USB | TYPE-C |
Kamera
| Elülső kamera | 50MP |
| Elülső kamera érzékelő | Samsung® ISOCELL JN1 |
| Elülső kamera rekesznyílás | f2.45 |
| Hátsó kamera | 64MP fő kamera 20MP éjjellátó kamera |
| Hátsó kamera érzékelő | OV64B40-GA5A-002A + IMX376 |
| Hátsó kamera rekesznyílás | f1.79 |
| Hátsó vaku | Igen | Videó | 4K videófelvétel |
Teljesítmény
| Akkumulátor kapacitás | 20,000mAh, 55W Gyors Töltés |
| Maximális töltőáram | 20V/2.75A |
Multimédia
| Videó | mp4, 3gp, 3gpp, avi, flv |
| Hang | ogg, aac, imy, amr, flac, mp3 |
| Kép | jpeg\png\gif\bmp |
Jellemzők
| Navigáció | GPS/GLONASS/BeiDou/Galileo/QZSS |
| Motor | Lapos motor |
| Érzékelők | G/P/L-érzékelő |
| Giroszkóp | IGEN |
| Mágneses | IGEN |
| Légnyomás érzékelő | NEM |
| Hall | NEM |
| Iránytű | IGEN |
| Ujjlenyomat | IGEN |
| RGB | NEM |
| NFC | IGEN |
| Hotkont | NEM |
| Coulomb számláló | IGEN |
| Vezeték nélküli töltés | NEM |
| SIM-kártya típus | Két nano kártya |
| FM | IGEN |
| OTG | IGEN |
| Fülhallgató csatlakozó típusa | TYPE-C |
| Infravörös távirányító | IGEN |
Kiegészítők
| Használati útmutató | x1 |
| USB kábel | x1 |
| Antenna | x1 |
MEGJEGYZÉS
*A telefon tényleges mérete és súlya eltérhet a különböző specifikációk és összeszerelési tűrések miatt.
*A fenti adatokat laboratóriumi környezetben végzett tesztek során gyűjtötték össze. A telefon károsodásának vagy meghibásodásának elkerülése érdekében kérjük, ne használja a telefont szélsőséges körülmények között.