Oscal Pilot 1 6,67 hüvelykes sztereó hangszóró és dupla LED zseblámpa 6+256GB MediaTek Helio G81 nyolcmagos 4G strapabíró mobiltelefon
✔Sztereó hangszóró, 138dB 5W maximális kimenet
✔Beépített 170LM dupla LED zseblámpa
✔15000mAh akkumulátor és 33W gyorstöltés
✔Stílusos dizájn, a Forma-1 versenyzés ihlette
Gyakran vásárolják együtt
Szuperfényes kettős LED zseblámpás strapabíró telefon
Újradefiniáld a magas hangminőséget és a fényes strapabíró
Életstílus: dupla kényelem. Kétszeres biztonság. 15000mAh akkumulátor szörnyeteg | AI fotószerkesztő | 32MP szelfi + 50MP fő kamerák
Akár 18GB RAM + 256GB ROM + 2TB TF bővítés | 700nites 90Hz okos kijelző
Első legnagyobb hangerejű 5W 138dB sztereó hangszóró és kettős szuper-
fényes LED zseblámpás strapabíró telefon Kiválasztott, kidolgozott, 100 000-szer tesztelt, 1,5m 30 perces vízálló,
18m-es szabad esésálló és 100% porálló
AI kamerák & AI varázstörlő & AI portréfény
& AI égbolt cserélő fotószerkesztő Újradefiniáld a fényképezést. Örökíts meg pillanatokat tisztán,
Ugyanaz, mint az emlékek
Készenlét, 700nites 90Hz AI okos kijelző. Megállás nélkül
Felfedezés, selymes gördülés. Korlátok nélküli energia, simaság minden érintésnél.
Processzor és háromszoros hűtőrendszer és 18GB RAM és
256GB ROM és 2TB TF bővítés Merülj el a játékokban. Simán indul. Multitasking mesterfokon.
személyre szabás, gördülékenység, adatvédelem és
Kényelem – gondtalan kaland vár! Zökkenőmentes kalandok, a következő generációs optimalizálással.
Kettős sugárzású LED zseblámpával Rázd meg minden pillanatot a
Szupererős hangszóró Egyszerűsített közlekedési lámpa-
mint a kamera kiemelkedése
A világ első legnagyobb hangerejű 5W 138dB sztereó hangszórója
és kettős szuperfényes LED zseblámpás strapabíró telefon Kiválasztott, kidolgozott, 100 000-szer tesztelt, 1,5m 30 perces vízálló,
18m-es szabad esésálló és 100% porálló
Leghangosabb hang, hogy meghallják. Szuperfényes fény, hogy meglássák.
Jármű meghibásodások éjszaka
Világítsd meg a környezeted, miközben hangos SOS jellel figyelmezteted a közelben lévő utazókat vagy mentőket
sötét területeket
Munka és játék között, hallja és érezze mindet
Fejlesztések a víz- és porállóságban Teljes körű. Belülről kifelé.
*1,5 m mélységig vízálló 30 percig.
Mindig kéznél Kesztyű mód 2.0
AI kamerák & AI varázstörlő & AI portréfény
& AI égbolt cserélő fotószerkesztő Változtasd a középszerűt lenyűgözővé: Kattints a pillanat megőrzéséhez. Érints az AI varázslathoz.
AI fő kamera
A Samsung® ISOCELL JN1 érzékelő a PILOT 1-ben minden emlékezetes pillanatot precízen rögzít.
minden pixel esetében közel 16%-kal.
gyenge fényviszonyok között.
autofókusz, még gyenge fényben vagy
gyors tempójú jelenetek alatt.
Tökéletes képpé, minden alkalommal Tedd minden kattintást
Elbűvölő pillanat.
AI Varázstörlő
AI Égbolt csere
fókuszálj—homályosítsd el a világot mögöttük, és tedd az emlékeidet még intimebbé.
AI Színfókusz
AI Fotó élesítés
AI Portré fény
Készíts lélegzetelállító képeket a Különféle kameramódok
Élet minden képkockában Mono mód
fekete-fehér pillanatokat rögzítve, tele textúrával, kontraszttal és szívből jövő nosztalgiával.
Arcfelismerés Egyetlen pillantás az előlapi kamerára, és a telefonod feloldódik, biztonságban tartva és személyre szabva neked.
AI szupererő Energiatakarékos algoritmus
AI töltés Védelmi algoritmus
AI testreszabott Töltési algoritmusok
Miért ne mindkettő! 10W fordított töltés
Hagyd, hogy a szemeid könnyedén lélegezzenek

energiatakarékos hatékonysággal.
Rezgőmotor & háromrészes hűtőrendszer
& 18 GB RAM & 256 GB ROM & 2 TB TF bővítés Merülj el a játékokban. Simán indul. Multitasking mesterfokon.
@ 2,0 GHz Nagy teljesítményű magok
@ 1,8 GHz Energia magok
256 GB ROM + 2 TB TF kártya bővítés
A PILOT 1 dinamikus visszajelzést ad a rezgőmotornak, miközben a giroszkóp hibátlanul követi minden dőlést és fordulatot. Alakítsd a hétköznapi koppintásokat és suhintásokat rendkívüli élményekké.
akár 8°C-kal csökkenti a hőmérsékletet játék közben. Élvezd az optimális teljesítményt és a kiváló hőelvezetést.
Nehéz terhelés alatt
71 nap készenlét, 700 nites 90Hz AI okos kijelző.
Megállás nélküli felfedezés, selymesen sima görgetés. Korlátok nélküli energia, simaság minden érintésnél.
személyre szabás, gördülékenység, adatvédelem és
Kényelem – gondtalan kaland vár!
Azonnali megosztás. Bárhol, bármikor. Egyedi, saját fejlesztésű, hálózat nélküli, mégis gyorsabb adatátviteli megoldás EasyShare alkalmazás Alakítsa át a megosztást az EasyShare-rel a PILOT 1-en! Kapcsolódási problémák? Felejtse el őket! Azonnal cserélje meg kedvenc zenéit, klipeit és fotóit bárhol, amerre kalandjai vezetnek – ossza meg az életet, ahogy történik!
*Az EasyShare csak akkor működik, ha a Beállításokban bekapcsolja a WiFi-t, de nem igényel hálózatot.
futás. Ez az alkalmazás elengedhetetlen mindenkinek, aki aktív életmódot szeretne fenntartani.
Információ Egyszerűen fordítsa el a telefon képernyőjét, hogy az előlapi kamera a QR-kódra nézzen. Ez megkönnyíti a fizetést és gyors hozzáférést biztosít az információkhoz, így gyorsabban megoszthatja elérhetőségeit.
Több elérhető RAM
teljesítményét F2FS & EROFS
feldolgozás. Az F2FS 25%-kal gyorsítja az alkalmazások indítását, míg az EROFS felgyorsítja a fájlhozzáférést,
akár 300%-kal gyorsabb betöltési sebességgel.
Gyermek mód
nem megfelelő tartalmak korlátozását. Ezzel
Egyszerűsített felület, amely lehetővé teszi a fiatal felhasználók számára,
Könnyedén navigálj az eszközön.
Könnyed irányítás Adatvédelmi vezérlés Kezeld adatvédelmed könnyedén a
Adatvédelmi vezérlés. Minden beállításod egy helyen – alakítsd igényeid szerint gyorsan és biztonságosan.
Rendszerkezelés
jogtalan hozzáférés távol tartva.
Minden utazás GPS+Beidou+Glonass+Galileo
Mindig készenlétben Kérjen segítséget e-mailben vagy hivatalos közösségi médián keresztül, bármikor, nappal vagy éjjel,
dedikált támogatás egy érintésre.
Asszisztens, amikor szüksége van rá Lépjen kapcsolatba velünk szakértői segítségért a hivatalos weboldalon. Hétfőtől péntekig elérhető.
Corning® Gorilla® Glass 5
90Hz okos frissítési ráta
2MP (mélységkamera)
Fekete, Narancs
185,5*85*22mm
540g
DokeOS 4.0 Android 14 alapokon
Octa-core MediaTek Helio G81, 12nm, Akár 2.0GHz
6GB RAM & 256GB ROM, LPDDR4x+EMMC5.1
Akár 12GB
Akár 2TB
15000mAh, 33W gyorstöltés
32MP
5W R36 Smart-K BOX hangszóró
IP68 & IP69K & MIL-STD-810H
GPS+Beidou+Glonass+Galileo
Dupla; 2* SIM / 1* SIM + 1* TF kártya
Támogatás
Támogatás
802.11 a/b/g/n/ac(2.4GHz/5.0GHz)
BT5.3
3G sáv: B1/B2/B4/B5/B8
4G sáv:
LTE_FDD: B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B12/B13/B17/B20/
B19/B28A/B28B/B66
LTE-TDD: B40/B41/B38
Szín
Méretek
Súly
Operációs rendszer
Fő kijelző
CPU
RAM & ROM
RAM bővítés
TF bővítés
Akkumulátor
Előlapi kamera
Hátsó kamera
Hangszóró
Masszív minősítés
Navigáció
Kártyahely
Kesztyű mód
NFC-t
WiFi
Vezeték nélküli BT
Hálózati kapcsolódás
Tervezés
| Termék | Oscal Pilot 1 |
| Operációs rendszer | Doke-OS 4.0 (Android 14 alapú) |
| Szín | Fekete, Narancs |
| Súly | 540g |
| Méretek | 185.5*85*22mm |
Képernyő
| LCD panel | HKC/QM067HS03-1 |
| IC | FT8057M |
| Panel típusa | IPS |
| Kijelzőfelbontás | HD+ |
| Képernyőméret | 6.67 hüvelyk |
| Képernyőfelbontás | 720*1604 20:9 |
| Képernyő és test aránya (%) | 85% |
| Nézési szög (H/V) | Teljes szög |
| PPI/DPI | PPI: 263 |
| Frissítési frekvencia | 90HZ |
| Üveg | CORNING® GORILLA® GLASS 5 |
Kapcsolódás
| WIFI | 802.11a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | V5.3 |
| 2G | 2/3/5/8 |
| 3G | WCDMA: B1/B2/B4/B5/B8 |
| 4G | TDD: B38/B40/B41 FDD: B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B12/B13/B17/B19/B20/B28a/B28b/B66 |
Ha nem tudja, hogy az Ön országa melyik frekvenciát támogatja, kérjük, kattintson ide.
Hardver
| CPU | MediaTek Helio G81(MT6769V/CB) Octa Core |
| CPU órajel | Cortex-A75 @ 2.0GHz*2, Cortex-A55 @ 1.7GHz*6 |
| GPU | ARM®Mali-G52 |
| RAM | 6GB |
| RAM típus | LPDDR4X |
| ROM | 256GB |
| ROM típus | EMMC5.1 |
| TF kártya foglalat | IGEN |
| Maximális TF kártya kapacitás | 2TB |
| USB | 24 tűs TYPE-C(USB 2.0) |
Kamera
| Első kamera | 32MP |
| Első kamera érzékelő | GC32E1-WA1XA |
| Első kamera rekesz | f2.2 |
| Hátsó kamera | 50MP fő kamera 2MP mélységérzékelő kamera |
| Hátsó kamera érzékelő | Samsung® ISOCELL JN1 + GC030A |
| Hátsó kamera rekeszértéke | f1.8/f2.0 |
| Hátsó vaku | Igen | Videó | 1080P 30fps videófelvétel |
Teljesítmény
| Akkumulátor kapacitás | 15000mAh, 33W Gyors töltés |
| Maximális töltőáram | 3A |
Kiegészítő eszköz
| Zseblámpa | Dupla 170 lumen (LM) LED, 18m hosszú távolság |
Multimédia
| Videó | .3pg .mp4 .avi .mp4, .3gp .3g2 .3gpp… |
| Hang | mpeg 3gpp raw WMA ALAC… |
| Kép | PNG JPG GIF… |
Jellemzők
| Navigáció | GPS+GLONASS+Beidou+Galileo |
| Motor | 1027 motor |
| Érzékelők | G/P/L-érzékelő |
| Giroszkóp | IGEN |
| Mágneses | IGEN |
| Légnyomás érzékelő | NEM |
| Hall | NEM |
| Iránytű | IGEN |
| Ujjlenyomat | IGEN |
| RGB | IGEN |
| NFC | IGEN |
| Hotkont | NEM |
| Coulomb számláló | NEM |
| Vezeték nélküli töltés | NEM |
| SIM-kártya típusa | Két nano kártya |
| FM | IGEN |
| OTG | IGEN |
| Fülhallgató csatlakozó típusa | TYPE-C |
| Hangszóró | 5W R36 Smart-K BOX hangszóró |
Kiegészítők
| Használati útmutató | x1 |
| USB kábel | x1 |
| Kézszíj/Függesztő kötél | x1 |
MEGJEGYZÉS
*A telefon tényleges mérete és súlya eltérhet a különböző specifikációk és összeszerelési tűrések miatt.
*A fenti adatokat laboratóriumi környezetben végzett tesztek során gyűjtötték össze. A telefon károsodásának vagy meghibásodásának elkerülése érdekében kérjük, ne használja a telefont szélsőséges körülmények között.