Blackview Active 12 Pro 5G projektor strapabíró táblagép (12+256GB/16GB+1TB) 11" FHD+ kijelzővel MediaTek Dimensity 7300 108MP kamerával és beépített kempinglámpával
✔5G Octa-core MediaTek Dimensity 7300 4nm Akár 2.5GHz
✔Beépített 200LM 1080P 120″ Autofókuszos Projektor & 400LM Kemping Lámpa
✔30000mAh Nagy Akkumulátor 120w Gyors Töltéssel
✔108MP Samsung HM6 AI Fő Kamera
✔Állítható Alumínium Ötvözet Állvány
✔UL94 HB Lángálló Tanúsítvánnyal
Gyakran vásárolják együtt
Okok
Legjobb 11 Okok az Active 12 Pro választására
-
1. szám A strapabíró tabletek tartósságának határainak feszegetése
Iparágvezető Víz,
Por- és ütésálló, lángállóTop-tier IP69 & MIL-STD-810H & UL94 HB Tanúsított
IronShell Test az Ellenállóság ÚjradefiniálásáhozKesztyű mód 2.01.5m Halálos töréses esés
12 m esés
2,2 tonna nyomás
1,5 m 30 perc úszás, fröccsenés és olajálló
Víz alatti KameraExtrém hőmérsékletek
(-20℃~60℃)Hőterhelés
(-55℃~70%℃)95% Páratartalom-álló
UV- és napfényállóTengeri szintű korrózióállóPenész- és gombamentes -
2. szám Egyedülálló
120″ 1080P Widevine L1 200LM
Autofókuszos projektor Tablet120″1080P200LMWidevine L1180° szabadon lebegő állvány
Könnyen használható projektor alkalmazásBeépített távolságérzékelő -
3. szám Iparágvezető
Szuper fényes 400LM két sugárú kempinglámpa400LMKét sugár606 gyöngy a fényesebb, szélesebb lefedettségértTöbb mód: megvilágítás/SOS/stroboszkóp -
4. szám Az iparág legnagyobb 30000mAh Titan akkumulátora
Szuper nagy és szuper Hosszan tartóAI-okos töltés és kisütés menedzsment112
Állásidő napokig30000mAh120W6,75 óra
Megállás nélküli vetítés19 óra
Folyamatos megvilágítás -
5. szám Az iparág legerősebb teljesítménye
Csúcskategóriás MediaTek Dimensity 7300 SoC5G4nm gyártástechnológiaHyperEngine játék technológiaTöbb mint 700 000 benchmark pontszámWiFi 6EMediaTek AI számítási NPU 65548GB RAM & 3TB tárhelyLPDDR5 + UFS 3.1Atomizált memória 2.0Okos előtöltés -
6. szám Az iparág legélesebb képalkotása
108MP AI kamerarendszer108MP AI kamera -1/1,67" érzékelő
-6P lencse
-Nona-pixel Plus
-Okos ISO Pro
-0,01 mp autofókusz50MP szelfi kamera -1/2,76" érzékelő
-5P lencse
-Szuper PDAFAI képalkotás
FokozásVarázslatos AI
Fénykép szerkesztő -
7. szám Az alkotásnak szentelve
Az iparág legerősebb szemkímélő megoldása Technológia11"650 nitsFHD+90HzAI-okos nappal is jól olvasható kijelzőIparágvezető·TÜV tanúsított alacsony kék fényNappal vagy éjjel. Teljes kényelem
Olvasó mód/Éjszakai fény/Sötét módok -
8. szám Egyedülálló
Saját fejlesztésű PC mód 2.0PC mód 2.0Okos osztott képernyőTöbbablakos NézetWPS OfficeVezeték nélküli Billentyűzet és Egér TámogatásStylus Toll
Saját Fejlesztésű AI Csomagok
Következő Szintű Testreszabás, Folyékonyság,
Kényelem, Adatvédelem és Biztonság
Mód Atomizált
Memória Teljesítmény
Mód
(Android 15-től Android 17-ig)
Átfogó Értékes Utáni Szolgáltatás
Túléli 1,5m-es esést
Halálos Esések
25%-kal Növelt
Ütésálló Teljesítmény
Stands Free Fall from 12m Nagy esésállóság
Ellenállás Javítva 10%
Withstands 2.2 -Ton Nyomás
Nehéz Terhelésállóság
Fokozva 10%-kal
Extrém körülmények között is választható
Hőmérséklet-tartomány
-20℃ és 60℃ között
(-20 °C~60 °C)
Víz- és Porállóságért
1,5 méteres Mélységben Kávé- és Olajálló Felület
Lángálló Kivitel. Magabiztosság Minden Körülményhez.
Fokozott Érintőképernyő Érzékenység Víz alatti Kamera
1080P Projektor Tablet
Távolságérzékelő Automatikus képernyő
Tájolás Okos/Manuális
Trapézkorrekció Automatikus/
Manuális fókusz ±20° függőleges
Trapézkorrekció ±60° vízszintes
Trapézkorrekció
400 lumenes kettős szuperfényes kempinglámpa
Egygombos működtetés
303 LED lámpa mindkét oldalon
400lm Magas fényerő
-
Játék20 óra -
Videó21 óra -
Böngészés26 óra -
Hívás149 óra -
Zene103 óra -
Vetítés6,75 óra -
Világítás19 óra -
készenlét112 nap
Villámgyors 120W vezetékes töltés
Gyors töltés
a félelem nélküli játékosoknak
112 nap energia visszatöltés 136 perc alatt
Villámgyors 5G, szédületesen gyors WiFi 6E
Eltűnt késés. Törd át a határokat.
45%
Gyorsabb válaszidő és
Zökkenőmentesebb többfeladatos működés
Akár 22
CPU-intenzív alkalmazások
futó
egyszerre
háttérben
a háttér
9%
Több RAM elérhető
Atomizált memória
2.0
Iparágvezető kapacitás, több tárolásra tervezve
Akár 3TB UFS3.1 tárhely
Nappal vagy éjjel. Örökíts meg mindent.
1/1,67 hüvelykes érzékelőméret
6P lencse
0.01s Autofókusz
f/1,9 rekesz
Samsung JN1 érzékelő
1/2,76 hüvelykes érzékelőméret
5P lencse
f/2,25 rekesz
Még mozgás közben is 0,01 mp Gyors, Precíz Autofókusz. Egy pillanat sem marad ki! Akár gyorsan mozgó gépek vagy pillanatnyi vadon élő állatok jelenetei esetén villámgyors, ultra-pontos autofókusz az egész képkivágáson.
Élénk Emlékek. Törj át az árnyékokon. A HM6 kilenc pixelt egyesít egy ultra-nagy 1,92μm pixel a drámaian világosabb éjszakai képekért kevesebb zajjal. Az intelligens ISO okosan alkalmazkodik a környezeted, így még gyenge fényviszonyok között, mint sátrakban, barlangokban vagy holdfényes munkaterületeken is tisztán látszik és tele élettel.
Egész napos tisztaság, Egész éjszakás kényelem
11" FHD+ magával ragadó kijelző
papírszerű olvasási élményért.
(Fokozott/Közepes/Enyhe) Három testreszabott szint a szemfáradtság csökkentésére
és takarítson meg energiát.
Serkentse a kreativitást.
PC Mode 2.0 funkcióval
Vezeték nélküli billentyűzet és
Egértámogatás
Prioritást adjon a legfontosabbaknak Alakítsa át az Active 12 Pro-t hordozható munkaállomássá a PC Mode 2.0-val. Élvezze a asztali szintű többablakos megjelenítési élmény bárhol is legyen — vezeték nélküli egérrel és billentyűzet támogatás, átméretezhető ablakok és intuitív többablakos elrendezés.
Veled járó Doke AI DeepSeek-R1 x Gemini AI x GPT-4o mini hajtja
Hangnyomat felismerés Valós idejű hanginterakció Képernyőérzékeny segítség
Hi Doki alkalmazás
ImageX alkalmazás
VidGen alkalmazás
Okos AI videószerkesztő
Alakítsd a pillanatokat küldetésekké. Az építkezési felvételektől a kempingezős klipekig a VidGen
másodpercek alatt filmes csillogást ad a terepi videóidnak. Nincs szükség szerkesztési tapasztalatra.
Soundle alkalmazás
*Minden Doke AI alkalmazáshoz elérhető egy 30 napos ingyenes próbaidőszak, amely teljes hozzáférést biztosít
minden AI funkció korlátozás nélkül.
Okosabb↑ Személyre szabott↑ Hatékonyság↑ Folyékonyság↑ Adatvédelem↑
*Az EasyShare csak akkor működik, ha a Beállításokban bekapcsolja a Wi-Fi-t, de nem függ tőle
a hálózaton. Az adatátviteli sebesség érvényesül, mivel a tesztelési környezetek eltérhetnek.
Egyedi időzítő
Navigáljon bárhol L1/L5 BeiDou & Glonass & Galileo & GPS
Gyorsabb jel Zár és jobb pontosság ↑
Erősebb és stabilabb globális lefedettség ↑
Valós körülményekre készült. Iránytű/magasságmérő/zseblámpa/hangmérő/szögmérő/tükör/riasztó csengő/nagyító/kép akasztó/függőón
Önre hangolva Hangfelvétel indítása
Zseblámpa bekapcsolása
Képernyőképek
Megnyitás Víz alatti kamera
PTT megnyitása
SOS megnyitása
Alkalmazás megnyitása
-
ModellActive 12 Pro
-
SzínFekete
-
Méretek267.7*179*28.3mm
-
Súly1522g
-
Operációs rendszerDokeOS_P 4.2 Android 15 alapokon
-
Kijelző11 hüvelykes FHD+ IPS, 83% képernyő-test arány, 90Hz frissítési ráta
-
CPUMediaTek Dimensity 7300, akár 2.5GHz
-
RAM&ROM12GB RAM + 256GB ROM, akár 24GB RAM bővítésig
16GB RAM + 1TB ROM, akár 32GB RAM bővítésig
LPDDR5+UFS3.1 -
Bővíthető tárhely2TB
-
Akkumulátor30000mAh; 120W gyorstöltés
-
Előlapi kamera50MP Samsung® JN1
-
Hátsó kamera108MP Samsung® HM6
-
HangszóróDupla-BOX hangszórók
-
Strapabírósági besorolásIP68&IP69K; MIL-STD-810H
-
NavigációGPS+GLONASS+Galileo+Beidou (L1+L5)
-
KártyahelyDupla, 2*SIM/1*SIM + 1*TF kártya
-
Kesztyű módTámogatás
-
NFCTámogatás
-
KapcsolódásWiFi6E
BT5.4
2G sáv: B2/B3/B5/B8
3G sáv: B1/2/4/5/6/8/19 (RXD) + BC0/BC1/BC10 (RXD)
4G sáv:
B1/2/3/4/5/7/8/12/13/17/18/19/20/25/26/28A/28B/30/66+B34/38/39/40/41
5G sáv: N1/3/5/7/8/20/28/38/40/41/77/78/79
Valódi vélemények. Valódi bizonyíték. Nézze meg strapabíró felszerelésünket akció közben.
Kialakítás
| Termék | Active 12 Pro |
| Operációs rendszer | DokeOS_P 4.2 Android 15 alapokon |
| Szín | Fekete |
| Súly | 1522g |
| Méretek | 267.7*179*28.3mm |
Képernyő
| IC | ICNL9951R |
| Panel típusa | IPS |
| Kijelző felbontás | FHD+ |
| Képernyő mérete | 11 hüvelyk |
| Képernyő felbontás | 1920x1200 16:10 |
| PPI | 207 |
| Frissítési frekvencia | 90HZ |
| Látószög (H/V) | Teljes szög |
| Képernyő-test arány (%) | 83% |
| Üveg | CORNING® GORILLA® GLASS 5 |
Kapcsolódás
| 2G | GSM: B2/B3/B5/B8 |
| 3G | B1/B2/B4/B5/B6/B8/B19, CDMA:BC0/BC1/BC10 |
| 4G | FDD:B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B12/B13/B17/B18/B19/B20/B25/B26/B28A/B28B/B30/B66 TDD:B34/B38/B39/B40/B41 |
| 5G | N1/3/5/7/8/20/28/38/40/41/77/78/79 |
| WIFI | IEEE802.11 a/b/g/n/ac/ax(WiFi6E) |
| Bluetooth | V5.4 |
Ha nem tudja, hogy az Ön országa melyik frekvenciát támogatja, kérjük, kattintson ide.
Hardver
| CPU | MediaTek Dimensity 7300(MT6878) |
| CPU órajel | 4*A78@2.5GHz; 4*A55@2.0 GHz |
| GPU | Arm Mali-G615 GPU |
| RAM | 12GB/16GB |
| RAM típus | LPDDR5 |
| ROM | 256GB/1TB |
| ROM típus | UFS3.1 |
| TF kártya foglalat | Támogatás |
| Maximális TF kártya kapacitás | Akár 2TB |
| USB | TYPE-C |
| Hangszóró | Dual-BOX hangszórók |
Kamera
| Előlapi kamera | 50MP |
| Előlapi kamera érzékelő | Samsung@ ISOCELL JN1 |
| Előlapi kamera rekesznyílás | F2.25 |
| Hátsó kamera | 108MP |
| Hátsó kamera érzékelő | Samsung® ISOCELL HM6 |
| Hátsó kamera rekesz | F1.9 |
| Hátsó vaku | Igen |
Teljesítmény
| Akkumulátor kapacitás | 30000mAh |
| Maximális töltési áram | 20V/6A, 120W Gyors töltés |
Kiegészítő eszköz
| Projektor | Akár 120" 1080P 200LM Autofókuszos projektor, Beépített távolságérzékelő (Ajánlott vetítési távolság: 2 méteren belül) |
| Kempinglámpák | Dupla 400 lumen (LM) LED, Több mód: Világítás/ SOS/ Stroboszkóp |
Multimédia
| Videó | mp4\3Gp\3gpp\avi\x-flv… |
| Hang | ogg\aac\imy\amr\x-flac\mp3…. |
| Kép | jpeg\png\gif\bmp |
Jellemzők
| Navigáció | GPS+GLONASS+Galileo+Beidou(L1+L5) |
| Motor | IGEN |
| Érzékelők | G-érzékelő/Fény/Távolság-érzékelő |
| Giroszkóp | IGEN |
| Mágneses | IGEN |
| Légnyomás érzékelő | NEM |
| Hall | NEM |
| Iránytű | IGEN |
| Ujjlenyomat | IGEN |
| RGB | NEM |
| NFC | IGEN |
| Hotkont | NEM |
| Coulomb számláló | IGEN |
| Vezeték nélküli töltés | NEM |
| SIM-kártya típus | Dupla nano, 2*SIM vagy 1*SIM + 1*TF kártya |
| FM | IGEN |
| OTG | IGEN |
| Fülhallgató csatlakozó típusa | TYPE-C |
Kiegészítők
| Használati útmutató | x1 |
| Alumínium ötvözet tartó | x1 |
| Stylus toll | x1 |
| OTG kábel | x1 |
| USB kábel | x1 |
MEGJEGYZÉS
*A tablet tényleges mérete és súlya eltérhet a különböző specifikációk és összeszerelési tűrések miatt.
*A fenti adatokat laboratóriumi környezetben végzett tesztek során gyűjtötték össze. A tablet sérülésének vagy meghibásodásának elkerülése érdekében kérjük, ne használja a tabletet szélsőséges körülmények között.